Верифікований профіль
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 тижні тому
риэлтор АН Атланта

Продаж будинків (1)

  • 600 000 $
    2 400 $/м²

    баштана, 8

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    250 / 200 / 15 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Представляємо вам затишний двоповерховий будинок із напівпідвалом на 10-й станції Великого Фонтану! Розташований у безпосередній близькості до моря, він стане ідеальним місцем для відпочинку та комфортного життя. Просторий та затишний: 250 кв. м житлової площі з 3 спальнями, 3 санвузлами, вітальнею, кухнею — усе для комфортного проживання. Доглянута ділянка: 6 соток доглянутої території з місцем для паркування кількох автомобілів. Повна комплектація: будинок укомплектований меблями та технікою, готовий до проживання. Тепло та затишок: три види опалення: газовий, електричний, твердопаливний котел, а також діючий камін для романтичних вечорів. Додаткові зручності: тепла підлога всюди, де пли...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.